Kohútik jarabý – príď k nám do záhrady

v Košiciach a okolí 100km

Skosím trávu, zorám zem aj živý plot ostrihať viem:

Kohútik jarabý Košice, strihanie živých plotov je dobročinný projekt, kde sa láska k záhrade a práci v nej spája s pomocou núdznym. Pomáhame chudobným občasnou príležitosťou na malé práce v záhrade. Pracovníkov si dôkladne vyberáme a trénujeme. Zákazník si objedná pomoc v záhrade a okrem toho aj pomôže iným.

Záber na upravený živý plot

Strihanie živých plotov a ovocných stromov.

Kohútik jarabý záhradnícka firma pomôže so starostlivosťou o stromy v Košiciach a okolí 100km. V spolupráci s arboristom vieme zabezpečiť výsadbu, aj rez ovocných stromov. Ak mate množstvo stromov pomôžeme aj so zberom ovocia. Strihanie a výrub stromov aj s koreňmi a odvozom odpadu. Strihanie ovocných stromov. Formovanie zástrih aj vysokých živých plotov. Nepracujeme s chemickými postrekmi.

Každú vašu požiadavku sa snažíme splniť. Našou realizáciou alebo nájdením alternatívneho dodávateľa pri tvorbe záhradnej architektúry, jazierka, rybníka, skalky, anglického okrasného záhonu. Zaujímavým projektom na Slovensku je ovocinárstvo historických odrôd v čom sa môžete inšpirovať, vzdelávať alebo aj zakúpiť či objednať súvisiace služby…informácie nájdete na stránke ovocnystrom.sk

Malý ker v okrasnej záhrade uprostred bytového domu

Dážď pre nás nie je prekážkou. Prídeme za každého počasia ak sme sa s vami dohodli. Ak na mieste bude lejak, prečkáme. Vo všetkých našich projektoch dodržujeme dohody a to učíme našich spolupracovníkov..

Postup spolupráce:

  1. Emailom môžete napísať čo plánujete alebo potrebujete urobiť v záhrade. Napríklad: pokosiť trávnik, precízne vyplieť – upraviť okrasný záhon, porýľovať zeleninový záhon, či pozbierať ovocie alebo zeleninu, ostrihať živý plot.
  2. Prídeme na bezplatnú krátku obhliadku a vyberiete si termín, rozpočítame koľko času budeme na prácu potrebovať. Koľko pracovníkov budeme ideálne potrebovať.
  3. Zašleme vám cenovú ponuku a odhad času potrebného na realizáciu.
NAPÍŠTE NÁM A ZISTITE VIAC:

kohutikjarabykosice@gmail.com