Kohútik jarabý – príď k nám do záhrady

v Košiciach a okolí 100km

Skosím trávu, zorám zem aj živý plot ostrihať viem:

Keďže náš dobročinný projekt Lastovičky Košice na profesionálne umývanie okien v domácnostiach mal dobrú odozvu u zákazníkov, rozhodli sme sa rozšíriť pomoc aj pre záhrady. S názvom Kohútik jarabý – poctivá pomoc v záhrade. Pomáhame ľudom v núdzi občasnou príležitosťou na malé práce v záhrade. Pracovníkov si dôkladne vyberáme a trénujeme. Zákazník si objedná pomoc v záhrade a okrem toho aj pomôže iným.

Kvetinovy zahon s mnohymi farebnymi kvetmi, v pozadí potôčik a prechádzajúci sa ľudia

Skrášlime okrasný aj zeleninový záhon:

Posyktneme starostlivosť o kvetinový, okrasný, zeleninový či ovocný záhon. Vyplievanie a zber jahôd. Úpravu malinového kríka a zbero vašich malín. Prekypríme pôdu v zeleninovom záhone po sezóne. Pomôžeme s prípravou záhonov na sadenie zeleniny. Inšpiráciu pre založenie a tvorbu predzáhradky či malej okrasnej záhradky si môžete pozrieť aj na stránke OBI záhradné inšpirácie: TU

Hustá záhrada s mnohými stromami, kríkmi a kvetinami

Dážď pre nás nie je prekážkou. Prídeme za každého počasia ak sme sa s vami dohodli. Ak na mieste bude lejak, prečkáme. Vo všetkých našich projektoch dodržujeme dohody a to učíme našich spolupracovníkov..

Niekoľko tipov pri tvorbe Anglickej záhrady zdroj: Homesandgardens English garden ideas

Postup spolupráce:

  1. Emailom môžete napísať čo plánujete alebo potrebujete urobiť v záhrade. Napríklad: pokosiť trávnik, precízne vyplieť – upraviť okrasný záhon, porýľovať zeleninový záhon, či pozbierať ovocie alebo zeleninu, ostrihať živý plot.
  2. Prídeme na bezplatnú krátku obhliadku a vyberiete si termín, rozpočítame koľko času budeme na prácu potrebovať. Koľko pracovníkov budeme ideálne potrebovať.
  3. Zašleme vám cenovú ponuku a odhad času potrebného na realizáciu.
NAPÍŠTE NÁM A ZISTITE VIAC:

kohutikjarabykosice@gmail.com